Młodszy specjalista ds. obsługi klientów i sprzedaży

Ebros

Warszawa, 03-450, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Proponujemy pracę:

  • na cały lub pół etatu
  • w miłej atmosferze
  • w biurze blisko stacji metra Warszawa Wileńska

Zakres obowiązków:

  •  helpdesk w postaci odpisywania na e-maile z pytaniami od klientów
  •  obsługa profili firmowych w serwisach społecznościowych (facebook, twitter, google+)
  •  przygotowywanie treści na potrzeby stron pomocy, mailingów do klientów
  •  redagowanie materiałów marketingowych
  •  odbieranie telefonów od klientów
  •  telefonowanie do klientów

Wymagania

Umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim (w formie pisemnej)

Znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnim.

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość serwisów społecznościowych (głównie Facebook)

Możliwa praca w niepełnym wymiarze godzinowym

Prezentacja firmy

Tworzymy autorskie serwisy internetowe takie jak: <br/>- Czater - livech... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta