Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Telefoniczna Obsługa Klientów - infolinia przychodząca

Obsługa aplikacji klienta

Bieżące rozwiązywanie spływających zapytań

Przekierowywanie zapytań do kolejnych linii wsparcia

Wymagania:

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne & wysoka kultura osobista

Orientacja na cel i nastawienie na Klienta

Dokładność i dobre zorganizowanie

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową

Praca w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

Bogaty pakiet socjalny (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Szkolenie z aplikacji klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials