Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

eLingwista

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą Szkołą, będziesz odpowiedzialny za:

  • sprzedaż kursów językowych,
  • obsługę klienta indywidualnego oraz biznesowego, w tym:

- zapytań mailowych i telefonicznych,

- wprowadzanie danych klienta oraz dbanie o poprawny obieg dokumentacji,

- czuwanie nad aktualnymi harmonogramami klientów,

- wsparcie w procesie obsłudze reklamacji,

- podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • bieżący kontakt z lektorami prowadzącymi zajęcia.

Czego oczekujemy :

  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office,
  • dostępności do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca zmianowa: 9:00-17:00 oraz 12:00-20:00),
  • komunikatywności, punktualności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie pracy z klientem lub sprzedaży

Co oferujemy w zamian:

  • grafik dopasowany do Twojej dostępności,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zdobycie doświadczenia w obsłudze klienta oraz w administracji,
  • młody, energiczny zespół gotowy do pomocy,
  • szkolenie wdrażające w obowiązki,
  • benefity dla pracowników,
  • premie kwartalne uzależnione od wyników,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia.

Prezentacja firmy

Szkoła językowa eLingwista jako jedna z pierwszych w Polsce od 2009 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy