Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Alior Bank S.A.

Gdańsk, pomorskie

Jakie będą Twoje zadania?

  • telefoniczna obsługa Klientów Banku w zakresie kredytów hipotecznych,
  • przygotowanie odpowiedzi na zapytania Klientów w formie pisemnej,
  • współpraca z innymi jednostkami Banku.

  • lubisz rozmawiać z Klientami i chcesz być ekspertem w swojej dziedzinie,
  • masz swobodę wypowiedzi i posługujesz się poprawną polszczyzną,
  • chcesz pracować w zgranym, zaangażowanym zespołem, lubiącym wyzwania,
  • zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w bankowości,
  • zależy Ci również na rozwoju swoich kompetencji miękkich: współpracy, radzeniu sobie z trudnym klientem, technikach radzenia sobie ze stresem,
  • chcesz pracować w Banku, który stosuje innowacyjne rozwiązania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy  z Klientem, (jeśli go nie masz, wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu wdrożeniowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • wolne weekendy,
  • podstawę wynagrodzenia i atrakcyjny system premiowy,
  • samodzielne stanowisko pracy wspierane szkoleniami,
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej i trenerskiej,
  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • przejrzystą ścieżkę kariery, a ponadto szerokie możliwości rozwoju w strukturach Banku,
  • dofinansowania do wczasów, prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologiczny, kartę MultiSport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.