Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Wsparcie procesu realizacji zamówień z branży technicznej
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami na każdym etapie realizowanego zamówienia
  • Administracja i wsparcie sprzedaży (przygotowywanie ofert handlowych, przygotowanie dokumentacji, wystawianie faktur)
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji
  • Współpraca z zespołem działu obsługi klienta

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra obsługa MS Office
  • Dokładność
  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie produkcyjnej
  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wykorzystania języków obcych
  • Pakiet benefitów

Numer ref. MSO/058/AKO
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials