Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pyrzowice, śląskie

Miejsce pracy: Pyrzowice

Oferujemy:

  • Pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku po 8 h
  • Rozpoczęcie pracy pomiędzy 6:00 a 8:00 rano (według grafiku)
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Dostęp do pakietu benefitów ManpowerGroup (kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w obsłudze komputera i pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat
  • Efektywne zarządzanie pracą
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentów
  • Wprowadzenie danych do sytemu
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami
  • Sporządzanie zestawień i raportowanie
  • Obsługa sprzętu biurowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials