MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA I ROZLICZEŃ

Grupa Kapitałowa Iglotex

Skórcz, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nowego zespołu, będziesz odpowiedzialna/y za:

  • wystawianie oraz ewidencję faktur sprzedażowych,
  • ewidencję korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • bezpośrednią oraz telefoniczną obsługę Klientów,
  • tworzenie listów przewozowych i rozliczanie kierowców,
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji od Klientów,
  • przygotowywanie niezbędnych raportów.

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że będziesz osobą, która:

  • posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • ma wykształcenie minimum średnie,
  • wykazuje się praktyczną znajomością obsługi programu MS Excel,
  • wykazuje gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania

Podmiot zatrudniający: Iglotex Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta