Młodszy specjalista ds. obsługi klienta eksportowego

Luxon Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w języku angielskim i niemieckim,
  • wystawianie ofert, przyjmowanie zleceń oraz potwierdzanie terminu wysyłki produktów,
  • aktualizacja kart katalogowych produktów,
  • wsparcie działu handlowego, oraz współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków.

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność i skrupulatność.

dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczanie w pracy w obszarze sprzedaży i w kontakcie z klientem ( np. call centre),
  • znajomość i rozumienie sprzedaży.

Oferujemy nie tylko możliwość rozwoju i awansu, ale także pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, w nieformalnej atmosferze i w środowisku otwartym na zmiany i nowe pomysły!

Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje aplikacje za pomocą poniższego przycisku:
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.