Młodszy specjalista ds. należności z jęz. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Praca zdalna, hybrydowa lub stacjonarna - w zależności od preferencji Kandydata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17, 12-20, wolne weekendy
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, lunch tickety, ubezpieczenie grupowe, premie urlopowe i wiele innych
  • Praca w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Oferta dla osób poszukujących możliwości wykorzystywania jęz. angielskiego na co dzień
  • Możliwość zdobycia i rozwijania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej strukturze
  • Praca w dziale Accounts Receivable

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1-C2)
  • Nastawienie na klienta oraz współpracę, komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w oparciu o procedury
  • Dobra obsługa komputera i pakietu MS Office

Zadania:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami biznesowymi celem wyjaśnienia i uregulowania zaległych należności/faktur
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z należnościami
  • Współpraca z klientami oraz poszczególnymi działami firmy (w tym zagranicznymi)
  • Komunikacja z klientami w jęz. angielskim
  • Weryfikacja danych w systemie księgowym
  • Przygotowywanie raportów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials