Młodszy Specjalista ds. Monitoringu Płatności

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TWOJE ZADANIA:

  • telefoniczny kontakt z klientami Link4 w celu przekazania informacji na temat płatności
  • rejestrowanie w systemach informatycznych kontaktów z klientem
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości obsługi klienta

WYSTARCZY, ŻE:

  • lubisz rozmawiać przez telefon a kontakt z klientem sprawia Ci przyjemność
  • jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia oraz chcesz poznać obszar zarządzania należnościami
  • znasz zasady obsługi pakietu MS Office

MY ZAPEWNIMY CI:

  • uczciwe warunki zatrudnienia: współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Link 4 TU S.A. lider ubezpieczeń direct w Polsce, należący do mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing