Młodszy specjalista ds. monitoringu faktur

Znany Lekarz

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się u nas zajmować?

• bieżącym kontaktem z klientem w sprawie zaległych faktur (komunikacja mailowa i telefoniczna),

• pracą detektywistyczną – szukaniem przyczyny, dla której klient nie zapłacił faktury, kontaktem z innymi zespołami ZnanegoLekarza i proponowaniem rozwiązań dla klienta (tworzenie harmonogramów płatności, sprawdzanie terminów płatności),

• tworzeniem procesów windykacyjnych na wszystkie rynki DocPlannera (Włochy, Hiszpania, Brazylia, Turcja).

Wymagania

Jeśli:

masz doświadczenie w pracy w działach windykacji lub obsługi klienta,
jesteś osobą, która nie boi się pracy z liczbami, potrafisz wyciągać wnioski na podstawie danych - super,
znasz Excela w stopniu średnio-zaawansowanym (ale nie przejmuj się jeśli tak nie jest - na pewno Cię tego nauczymy),
otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoje mocne strony,
jesteś silnie nastawiony na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,
To jest to oferta dla Ciebie! Natomiast nie przejmuj się jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, reszty nauczymy Cię u nas :)

Oferujemy:

umowę o pracę: 3 miesięczny okres próbny, potem umowę na czas nieokreślony,
atrakcyjne wynagrodzenie (minimum 2100 zł netto) + opcje na udziały po 3 miesiącach,
pracę zdalną od czasu do czasu,
zadaniowy tryb pracy - liczą się Twoje wyniki, masz swobodę w dojściu do celu,
wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty, szkolenia (m.in typologia klienta Inside Discovery),
bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
pakiet medyczny,
kreowanie swojej kariery w firmie,
kwartale wyjścia integracyjne,
szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.

Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra! Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić Cię do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prezentacja firmy

ZnanyLekarz, czyli? <br/> <br/>Jesteśmy największym serwisem internetowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Inne