Młodszy Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TWOIM ZADANIEM NA TYM STANOWISKU BĘDZIE:

  • Obsługa szkód komunikacyjnych w pojazdach z udziałem dodatkowych roszczeń materialnych – ustalanie, na podstawie dostępnej dokumentacji szkodowej, odpowiedzialności firmy w zakresie wypłaty świadczenia lub jej odmowy.
  • Przekazywanie klientom telefonicznej oraz mailowej informacji odnośnie prowadzonego postępowania likwidacyjnego.
  • Rejestrowanie bieżącego postępowania likwidacyjnego w systemach informatycznych.

WYSTARCZY, ŻE:

  • Masz minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z likwidacją szkód komunikacyjnych.
  • Dobrze znasz przepisy prawa oraz orzecznictwa sądowego stosowane w postepowaniu likwidacyjnym.
  • Lubisz rozmawiać z klientami i negocjować z nimi.
  • Nie boisz się samodzielnie podejmować decyzji za które czujesz się odpowiedzialny/a.

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (minimum półtora roku)
  • Pracę w zgranym zespole, samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju i realizacji ciekawych wyzwań.
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • Szkolenia: przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Link 4 TU S.A. lider ubezpieczeń direct w Polsce, należący do mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Bankowość, Praca Call Center / Telemarketing