Młodszy specjalista ds. marketingu

HR International Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. marketingu.

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w branży artykułów dziecięcych.

Podstawowe obowiązki:

tworzenie opisów produktów, zdjęć na strony www, chmurę, dla klientów itp.,
tłumaczenie treści i publikacja ich na stronach internetowych,
koordynacja wdrożenia projektów komunikacyjnych w obszarze digital,
przygotowywanie dokumentacji ofertowej i kontraktowej dla klientów,
bieżąca współpraca z grafikami i działem sprzedaży,
nadzór nad optymalizacją kampanii online oraz analiza jej efektywności,
przygotowywanie raportów i analiz rynkowych,
wsparcie przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Wymagania:

doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji digital,
znajomość zasad SEO, SEM,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w środowisku
biznesowym,
znajomość nowych technologii,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i zespołowej.

Oferujemy:

pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę,
niezbędne narzędzia pracy: laptop + telefon służbowy,
prywatną opiekę medyczną.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.