Młodszy specjalista ds. marketingu

OptiBuy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kupuj mądrze, myśl perspektywicznie!

OptiBuy to ludzie, którzy wspierają polskie i zagraniczne korporacje w doskonaleniu warunków i struktury działań zakupowych.

Dostarczamy usługi inteligentnego doradztwa w obszarze zakupów: od analizy poprzez doradztwo strategiczne, kończąc na pełnym wdrożeniu proponowanych rozwiązań włącznie z narzędziami IT.

Eksperci z OptiBuy charakteryzują się dogłębną znajomością działań zakupowych, procesów produkcyjnych, struktur organizacyjnych, a także handlowego i technicznego know-how.

Podstawą usług doradczych jest zasada Co-Gdzie-Jak, a co to oznacza dowiesz się dołączając do naszego zespołu :)

Aktualnie poszukujemy:

Warszawa

Czym będziesz się zajmować?

  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń branżowych oraz networkingowych (m.in. konferencję, śniadania)
  • Wsparcie zespołu marketingu w prowadzeniu bieżących aktywności związanych z budowaniem wizerunku i marki OptiBuy (marketing BTL, działania PR, e- marketing)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dyspozycyjności. Chcemy, żebyś mógł z nami pracować na pełen etat.
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Swobody w pisaniu tekstów i komunikatów marketingowych ("lekkie pióro")
  • Odpowiedzialność za prowadzone projekty, kreatywności, dobrej organizacji czasu pracy, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dziale marketingu i zainteresowanie zagadnieniami promocyjnymi.

Co damy Ci w zamian?

  • Możliwość organizacji największej konferencji zakupowej w Polsce.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym płatnym 2500 zł.
  • Pracę w przyjemnej atmosferze, pozbawionej presji, w nowoczesnym biurze.
  • Kartę sportową, opiekę medyczną, owoce i ciastka do wyboru do koloru.

Prezentacja firmy

OptiBuy to ludzie, którzy wspierają polskie i zagraniczne korpora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce