Młodszy specjalista ds. marketingu

Euvic Sp. z o.o. - ang

Gliwice, śląskie

Good People. Good Software.
Euvic – już od ponad dekady działamy w obszarze usług informatycznych.
Nasz zespół to dziś ponad 600 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 1800. Pracujemy w 9 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w zespołach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Jesteś osobą ciekawą świata, kreatywną, otwartą i działasz poza schematami?
Lubisz nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w antykorporacji ?
Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi?

Nie zwlekaj, dołącz do nas jako…

Jakie będą twoje zadania?

  • Będziesz pracować na pełen etat w siedzibie firmy w Gliwicach.
  • Zajmiesz się współorganizowaniem prowadzonych i sponsorowanych przez firmę inicjatyw sportowych, muzycznych, CSR itp.
  • Sprawdzisz się przy współtworzeniu prezentacji firmowych oraz materiałów marketingowych
  • Będziesz reprezentować firmę na wydarzeniach branżowych
  • Pomożesz nam prowadzić profil firmowy w mediach społecznościowych

Co zyskasz?

  • Wyszkolimy cię należycie
  • Damy ci możliwość poznania różnorodnych strategii marketingowych, kultur organizacyjnych i stylów zarządzania poprzez współpracę z firmami wchodzącymi w skład Grupy Euvic
  • Weźmiesz udział w ciekawych wydarzeniach branżowych i CSR
  • Będziesz wpływać na rozwój strategii marketingowej firmy i realizować własne pomysły

Czy jesteś…

  • Studentem lub absolwentem kierunków i specjalizacji takich jak: marketing, PR, komunikacja w biznesie, dziennikarstwo, EB, oraz pokrewnych,
  • Interesujesz się tematyką marketingową,
  • Swobodnie poruszasz się po mediach społecznościowych,
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Posiadasz minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy biurowej lub udzielasz się w organizacji studenckiej, stowarzyszeniu, NGO lub innej organizacji?

A może jeszcze..

  • Masz lekkie pióro i ostry pazur,
  • Posiadasz choć szczyptę doświadczenia w obszarze marketingu,
  • Prowadzisz bloga, vloga, występujesz gdzieś publicznie,
  • Możesz się popisać biegłą znajomością języka angielskiego?
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.