Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

TNN Finance S.A.

Sosnowiec k Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  1. Współtworzenie kampanii marketingowych w kanałach komunikacji: Social Media, E-mail Marketing i Content marketing
  2. Przygotowywanie oraz redagowanie treści na potrzeby realizowanych kampanii oraz serwisu
  3. Koordynowanie bieżących prac z zewnętrznymi podmiotami
  4. Analizowanie rynku oraz działań konkurencji

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze marketingu i/lub zarządzania marką
  2. Min. 1 rok na podobnym stanowisku
  3. Doświadczenie w prowadzeniu kampanii mailingowych
  4. Znajomość obsługi systemów Wordpress i CMS
  5. Znajomość narzędzi Brand24 i Freshmail
  6. Umiejętność kreatywnego myślenia
  7. Doskonała organizacja pracy i samodzielność
  8. Lekkie pióro
  9. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.

Prezentacja firmy

TNN FINANCE S.A. - Kantoronline pl <br/> <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo