Młodszy specjalista ds. Marketingu i sprzedaży

esgroup

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy członem międzynarodowej grupy firm zajmującej się budowaniem świadomości marki oraz realizowaniem kampanii marketingowych dla zewnętrznych klientów.

Zajmujemy się marketingiem bezpośrednim, jesteśmy liderem w tej branży. Naszą specjalnością jest reprezentowanie i promowanie marek światowych organizacji pozarządowych oraz realizacja kampanii i projektów dla naszych Klientów.

Działania naszych zespołów obejmują między innymi:
- profesjonalną obsługę Klienta
- bezpośrednie prezentacje
- wyznaczanie i realizację celów marketingowych
- szkolenia
- rekrutację
- zarządzanie ludźmi

Wymagania

Nasz idealny kandydat to osoba:
- komunikatywna i otwarta na kontakt z Klientami
- kreatywna i wykazująca inicjatywę w działaniu
- zorganizowana, cechująca się umiejętnością koordynowania zespołem
- gotowa na rozwój i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji
- posiadająca wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

OFERUJEMY:
• profesjonalny program wdrożeniowy
• bardzo szeroki pakiet szkoleń z dziedziny marketingu
• klarowną ścieżkę rozwoju w ramach struktury firmy
• pomoc w prowadzeniu profesjonalnych rozmów oraz budowaniu relacji z Klientami
• dla ambitnych – możliwość podróży krajowych i zagranicznych
• konkurencyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie
• dodatkowy pakiet motywacyjny – możliwość różnego rodzaju bonusów

Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie, podnieść swoje kwalifikacje i mieć szansę na rozwój – APLIKUJ do naszych zespołów!

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media