Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Obsługi Klienta. Nie wymagam doświadczenia!

LABEL SYSTEMS

Gdynia-Trójmiasto, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zaczynamy rekrutację do nowo powstałego zespołu, którego zadaniem będzie współpraca w obszarze: Bezpośredniej Obsługi Klienta.

Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś przebojowy/a i charyzmatyczny/a? Twierdzisz, że brakuje Ci doświadczenia? Szukamy osób jak Ty.

Nie obawiaj się dyskwalifikacji z powodu braku doświadczenia w branży - stawiamy na entuzjazm i zaangażowanie. Oferowany pakiet szkoleń wprowadzi Cię w temat, a przychylny zespół pomoże w każdej sytuacji.

Zakres zadań dotyczy:

*reprezentowania firmy w kontaktach z klientami
*utrzymywania pozytywnego wizerunku firmy
*nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
*pomocy przy bieżącej obsłudze klienta
*troski o zachowanie najwyższej jakości współpracy

Zdecydowanie docenimy:

*komunikatywność, umiejętność nawiązywania dialogu z klientem
*systematyczność i samodzielność
*wysoką kulturę osobistą oraz etykę pracy
*pozytywne nastawienie każdego dnia
*chęć nauki i podnoszenia własnych kwalifikacji

W zamian za włożony trud oferujemy:

*atrakcyjne wynagrodzenie, regularnie wypłacane w tygodniówkach
*możliwość zdobywania dodatkowych bonusów przez cały okres współpracy
*liczne wyjazdy szkoleniowe
*współpracę w zespole ludzi o pogodnym nastawieniu
*możliwość osiągnięcia dużego sukcesu, w krótkim czasie

opis dodatkowy:

Jak się u nas pracuje?

Przede wszystkim w bardzo dobrej atmosferze. Dbamy, by każdy dzień w pracy był czymś więcej niż obowiązkiem, w końcu w pracy spędzamy większość naszego czasu.

Jakie cechy doceniamy?

UCZCIWOŚĆ - dzięki niej kształtujemy swoją reputację oraz wyrażamy szacunek względem ludzi, którzy podejmują z nami współpracę.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta