Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Wsparcie działu Marketingu i Komunikacji w zakresie aktualnych projektów;

Współpraca z agencjami kreatywnymi, grafikami i drukarniami;

Wsparcie w organizowaniu targów oraz eventów;

Koordynacja promocji i projektów marketingowych we współpracy z innymi działami;

Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby działu;

Inne prace administracyjno – biurowe.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

Wykształcenie kierunkowe (mile widziane kierunki: marketing, zarządzanie);

Znajomość MS Office na poziomie bardzo dobrym;

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1);

Tzw. lekkie pióro i łatwość operowania słowem;

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i inicjatywa w działaniu;

Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

Ciekawą pracę i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji;

Profesjonalne, przyjazne środowisko pracy;

Umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia);

Pakiet benefitów: opiekę medyczną oraz program rabatowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.