Młodszy specjalista ds. logistyki

Gi Group Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Miejsce pracy: Czeladź

Zadania:

• Przyjmowanie zamówień od klientów, bieżące wprowadzanie do systemu,
• Nadzorowanie stopnia realizacji planu produkcji i terminowości dostaw,
• Terminowe i rzetelne tworzenie dokumentów logistycznych,
• Cotygodniowa kontrola i raportowanie realizacji zamówień klientów,
• Nadzorowanie stabilności programów / zamówień klientów,
• Stały kontakt z klientami,
• Organizacja transportów do klientów.

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie),
• Znajomość Excela,
• Mile widziana znajomość EDI,
• Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale logistyki/sprzedaży, mile widziana branża motoryzacyjna,
• Min. wykształcenie średnie,
• Asertywność,
• Dyspozycyjność, sumienność, punktualność,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat
• Możliwość korzystania z pakietu multisport oraz dodatkowego ubezpieczenia PZU

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.