Młodszy Specjalista ds. logistyki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premie świąteczne i wakacyjne
  • Sprzęt niezbędny do pracy - telefon oraz laptop,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie logistyka

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (wymagana)
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy z zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Procesowanie i monitorowanie zamówień zakupu materiałów i usług
  • Wsparcie administracyjne wszystkich działów firmy
  • Zarządzanie danymi w systemie SAP
  • Sporządzanie okresowych raportów i analiz
  • Zapewnienie zgodności procesu z polityką i procedurami zakupowymi
  • Obsługa floty

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy