Młodszy Specjalista ds. Logistyki (wsparcie funkcjonowania systemu SAP)

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu SAP wspierającego procesy logistyczne w organizacji,
  • Wdrażanie oraz prowadzenie projektów innowacyjnych w systemie SAP mających na celu usprawnienie pracy działów wewnętrznych w organizacji,
  • Wspieranie od strony technicznej wdrożenia komunikatów dotyczących zamówień, potwierdzenia przyjęcia, awiz wysyłek i faktur,
  • Współpraca z operatorem zewnętrznym w obszarze funkcjonowania i rozwoju narzędzi do składania zamówień i wymiany elektronicznych komunikatów oraz dokumentów,
  • współpraca z działem Produkcji, Zakupów, Sprzedaży i innymi działami wewnętrznymi w zakresie działań logistycznych,
  • Przygotowywanie zestawień oraz analiz oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej z branży FMCG
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Logistyki
  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Zdolności analityczne, umiejętność planowania,
  • Samodzielność,
  • Nastawienie na współpracę.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w gronie zaangażowanych współpracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
  • bogaty Fundusz Socjalny (paczki, bony podarunkowe),
  • ubezpieczenie grupowe na życie finansowane przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Analityka, Praca Inne