Młodszy specjalista ds. logistyki (m/k)

Trenkwalder

Żupnicza 11, Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żupnicza 11, Warszawa
Obowiązki:
  • globalne przetwarzanie zamówień od regionalnych spółek Siemens Dywizji Smart Infrastructure na oprogramowanie w systemach HQ w celu zapewnienia zoptymalizowanego przepływu zamówień,
  • obsługa dużych przepływów wartości (prawidłowa wycena) i tworzenie faktur do przypisanych regionów oraz not uznaniowych,
  • obsługa przepływu informacji do regionów w postaci próśb, reklamacji i zmian zamówień na żądanie klientów w celu zwiększenia satysfakcji klientów,
  • wsparcie zarządzania zamówieniami dla firm regionalnych,
  • ścisła współpraca z różnymi innymi działami wewnętrznymi na całym świecie (finanse, IT, sprzedaż),
  • generowanie raportów.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • szybkie przyswajanie wiedzy w używaniu różnych systemów i aplikacji,
  • zorientowanie na klienta,
  • odpowiedzialność za jakość i efektywność w codziennej pracy,
  • dbałość o szczegóły w dokumentacji.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w bardzo ciekawych, rozwojowych projektach.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy