Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Wałbrzych, dolnośląskie

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OBOWIAZKI
Chciałbyś rozwijać swoją karierę w obszarze finansów/ księgowości w międzynarodowej firmie produkcyjnej?
Weź udział w prowadzonym przez nas procesie rekrutacyjnym!

Dla naszego Klienta poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Księgowości

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:
  • Kontrola systemu środków trwałych oraz przygotowywanie dokumentacji
  • Przygotowywanie oraz realizacja płatności
  • Dokonywanie wyceny należności oraz zobowiązań niezbędnych do zamknięcia miesiąca
  • Kontrolowanie procesu rozliczania podatku VAT (sporządzanie deklaracji, regulacja płatności)
  • Przygotowywanie raportów

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, księgowości
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

KORZYŚCI
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowane firmie będącej liderem w swojej branży
  • Benefity pozapłacowe- dofinansowanie do posiłków, karta Multisport
  • Pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole
  • Szkolenia

Numer referencyjny: 5-26-41997/IP

Grafton Recruitment jest irlandzką firmą rekrutacyjną założoną w 1982 r. Od tego czasu... Grafton notuje stały wzrost i posiada obecnie 80 oddziałów w 19 krajach (m.in. Wielkiej Brytanii , Polsce, Czechach, Portugalii, Chile, na Węgrzech).
Na polskim rynku działamy już od 1997 roku i wciąż się rozwijamy. Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin (m.in. Sprzedaży, Marketingu, Inżynierii, IT, Finansów, Prawa, HR).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Księgowość / Audyt