Młodszy specjalista ds. księgowo-kadrowych

Korbut Teleenergetyka Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisko będzie zajmować się sprawami kadrowo/płacowymi  oraz  doraźnie pomagać w księgowości.

Bieżące obowiązki:

- Przygotowanie dokumentów kadrowych, m.in. umowy o pracę, um. zlecenia, świadectwa pracy

- Prowadzenie i aktualizacja teczek osobowych pracowników

- Ewidencja danych w systemach kadrowo-płacowych

- Sporządzanie raportów i analiz

-  Sporządzanie list płac, obliczanie obciążeń (składki ZUS, zaliczki PIT, naliczanie wynagrodzeń chorobowych, urlopowych, ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, odpraw, nadgodzin)

- Ustalanie uprawnień urlopowych (wymiar urlopu, urlop należny, bilanse urlopowe)

- Obsługa pracowników w zakresie sporządzania zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach itp.

- Bieżąca aktualizacja/zmiany w dokumentacji firmy w zakresie regulaminów, zarządzeń itp.

- Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

-  Sporządzanie deklaracji dot. PIT

- Przygotowywanie rozliczeń PFRON, GUS

 - Weryfikacja i księgowanie  podstawowych dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi  przepisami

- obsługa rachunku bankowego -regulowanie zobowiązań

- fakturowanie, obsługa kasy gotówkowej firmy

Prezentacja firmy

Korbut Teleenergetyka Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem komplek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie