Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

Duchnice, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, a następnie bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach menadżerskich, merytorycznych, informatycznych i językowych
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie posiłków, prywatne ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • możliwość poznania metodologii zarządzania projektami i systemowego rozwiązywania problemów
  • chillout room do dyspozycji dla pracowników

NA STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • udział w  pracach związanych z zamknięciem okresów rozliczeniowych
  • raportowanie do innych działów firmy i oddziałów rozlokowanych w całej Polsce
  • weryfikacja poprawności dekretowania kosztów i przychodów
  • tworzenie analiz na potrzeby firmy
  • przygotowanie prognoz i raportów finansowych

OCZEKUJEMY:

  • znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów/rachunkowości
  • mile widziana znajomość systemów finansowo – księgowych
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • chęci rozwoju zawodowego
  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu będzie dodatkowym atutem

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Finanse