Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź, Aleksandrów Łódzki

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość połączenia nauki z pracą - pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • dynamiczny rozwój zawodowy w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

Nasze oczekiwania, to:

  • wykształcenie wyższe finansowe/ekonomiczne/ matematyczne
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • praktyczna znajomość programu MS Excel
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

Twoje przyszłe zadania:

  • przygotowywanie raportów finansowych
  • sporządzanie analiz cen, kosztów, marż
  • współpraca z innymi kontrolerami, w tym kontrolerem fabryki

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV już teraz!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania pod nr telefonu 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.