Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
Przeprowadzanie indywidualnych sesji treningowych na podstawie odsłuchanych rozmów, obsługi korespondencji, zapisów w wykorzystywanych systemach
Przekazywanie informacji zwrotnej o popełnianych błędach
Dbanie o najwyższą jakość raportów w akcjach wychodzących na podstawie analizy oraz odsłuchu
Analiza potrzeb Klientów, dbanie o jakość relacji z dotychczasowymi oraz nowymi klientami
Wsparcie Infolinii w bieżących zadaniach
Weryfikacja wprowadzanych danych do systemów.
Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie w Telefonicznej Obsłudze Klienta
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie
Umiejętność budowania relacji z Konsultantem ds. Obsługi Klienta
Umiejętność analizowania i syntetyzowania
Zdolność identyfikacji mocnych stron Konsultanta i najważniejszych obszarów wymagających poprawy
Zdolność aktywnego słuchania.
Oferta:
Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – stawka do ustalenia
Motywacyjny system premiowy
Pracę w godzinach: 7-15 / 8-16 od poniedziałku do piątku
Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.