Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości/ Kontroler Jakości

FOODJOBS Sp. z o.o.

25-116 Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży technicznej/ metalowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Nadzór nad funkcjonowaniem zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością i zagadnieniami związanymi BHP oraz Lean Management
- Opracowywanie i wdrażanie dokumentacji systemowej zgodnej ze standardami systemów
- Zapewnienie skuteczności funkcjonowania systemu poprzez wdrażanie nowych rozwiązań, procedur
- Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
- Inicjowanie i nadzór nad realizacją zadań korygujących
- Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu Systemu Zarządzania Jakością, Lean Managment
- Przygotowanie firmy do audytów zewnętrznych
- Realizacja i nadzór nad procesami reklamacyjnymi

Czego oczekujemy?
- Wykształcenia wyższego kierunkowego
- Kursów/certyfikatów potwierdzających uprawnienia do zarządzania jakością
- Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( minimum rocznego) w zakładach produkcyjnych o profilu inżynieryjnym np. branża metalowa, automotive.

Co oferujemy?
- Umowę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Po okresie próbnym umowę o pracę,
- Udział w szkoleniach,
- Możliwość rozwoju i realizacji własnych ambicji.
- System premiowy,

Zapraszamy do składania CV!

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 400PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
System premiowy
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive