Młodszy specjalista ds. klimatyzacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • kontrola poprawności działania instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych zgodnie z harmonogramem
  • wykonywanie konserwacji powyższych urządzeń
  • wykonywanie napraw, wymian i modernizacji instalacji
  • rekomendowanie zakupu części zamiennych do instalacji
  • sporządzanie raportów z prac

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe lub elektryczne, elektroniczne
  • podstawowa wiedza o działaniu urządzeń chłodniczych
  • doświadczenie w zawodzie będzie atutem
  • uprawnienia SEP G1-E do 1 kv ; G-2 E
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem: 723 190 133

Poleć naszą ofertę znajomym

Numer referencyjny: MSK/12/2017/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.