Młodszy Specjalista ds. kadr

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta międzynarodowej renomowanej organizacji z branży transportowej i logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. kadrMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników firmy;
  • Wsparcie przy rozliczaniu czasu pracy;
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby działu HR,
  • Współpraca z zewnetrznym vendorem obsługującym Klienta kadrowo i płacowo;
  • Przygotowywanie specyfikacji i danych do listy płac dla zewnętrznego dostawcy;
  • Admisnitracja benefitami i ZFŚS.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność analizy danych;
  • Wysoko roziwnięte zdolnośći ineterpersona;ne i organizacja pracy.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, możliwośc podnoszenie kawalifikacji. Dodatkowo prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.