Młodszy Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

W związku z rozwojem działu Payroll Consulting, w ramach obsługi  jednego z naszych Klientów  poszukujemy osoby, która  będzie pełniła funkcję Młodszego Specjalisty ds. Kadr.

Młodszy Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników; przygotowywanie umów, aneksów, wypowiedzeń;
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;
  • Monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy;
  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, GUS;
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów kadrowych, placowych i statystycznych;
  • Obsługa klienta wewnętrznego.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu kadr pracowników, zdobyte w międzynarodowej organizacji zatrudniającej min. 600 osób, charakteryzującej się dużą dynamiką procesów;
  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF;
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych: TETA (mile widziane) lub innych kadrowo-płacowych oraz Płatnik;
  • Minimum dobra znajomość Ms. Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excela)
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, poparte praktyką w pracy w obszarze biznesowym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania długofalowych relacji.

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w stabilnej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.