(Młodszy) Specjalista ds. kadr i płac

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zapraszam do udziału w rekrutacji specjalistów z doświadczeniem w obsłudze kadrowo-płacowej dużych organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży ubezpieczeń.

Opis stanowiska

  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa przy współpracy z firmą outsourcingową;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Ewidencja zwolnień lekarskich;
  • Zarządzanie systemem kadrowo - płacowym;
  • Nadzór nad okresowymi badaniami lekarskimi pracowników oraz szkoleniami z zakresu BHP;
  • Obsługa benefitów;
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowo-płacowej;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i prawa podatkowego;
  • Udział przy przygotowywaniu rocznych rozliczeń podatkowych;
  • Udział w międzynarodowych projektach;
  • Profesjonalna obsługa pracowników z umiejętnością skutecznego egzekwowania procedur firmowych.

Profil kandydata

  • Praktyczna i aktualne wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków;
  • Min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny;
  • Wysokie kompetencje społeczne - komunikatywność, umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac - mile widziane.

Oferujemy

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Nadzór i prowadzenie kontrolingu personalnego na potrzeby biznesu (przygotowanie budżetu personalnego sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych);
  • Przygotowywanie dokumentacji dla zewnętrznych organów kontrolujących;
  • Nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemu i wdrażanie usprawnień;
  • Opracowanie, wdrożenie i nadzór nad procesami i procedurami wewnątrz działu;
  • Wsparcie zarządu oraz kadry menedżerskiej w zakresie wszelkich regulacji dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń zgodnie z obowiązującym prawem.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page