Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Wsparcie w kompleksowej obsłudze kadrowej pracowników Spółki w tym
• prowadzenie akt osobowych pracowników
• nadzorowanie czasu pracy
• wprowadzanie danych do systemu
• przygotowywanie danych do naliczania płac
• współpraca z innymi działami firmy
• przygotowywanie zestawień i raportów

Wymagania:

• min. 1 rok doświadczenia w obszarze administracji personalnej i wynagrodzeń,
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
• bardo dobra znajomość MS Office (Excel/Power Point) oraz SAP (bardzo mile widziana)
• rzetelność, dokładność, dobra organizacja pracy,
• komunikujących się w języku angielskim (bardzo mile widziane),

Oferujemy:

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na okres 8-10 miesięcy (kontrakt z możliwością przedłużenia)
• możliwość pracy w jednej z największych międzynarodowych organizacji
• miejsce pracy: Wilanów
• pakiet benefitów, szkolenia wewnętrzne oraz świetna atmosfera

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.