Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Warszawa, mazowieckie

Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

O firmie:

Centrum Doradztwa Biznesowego sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze sektora średnich przedsiębiorstw w zakresie zarządzania finansami, controlingu oraz w profesjonalnej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej.

Opis Stanowiska:

Do zadań Młodszego Specjalisty w Dziale Kadr i Płac będzie należało m.in.:

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych.
  • Kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych.
  • Sporządzanie Sprawozdań do GUS.
  • Kompletowanie dokumentacji kadrowej.
  • Kontrola nad obiegiem oryginałów dokumentów kadrowo – płacowych.
  • Weryfikacja terminów ważności badań lekarskich pracowników i wystawianie skierowań na badania lekarskie.
  • Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich.
  • Weryfikacja terminów ważności szkoleń BHP.
  • Inne prace zlecone przez Przełożonego.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac.
  • Dobra znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (w tym Word, Excel, Outlook).
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace.
  • Dyspozycyjność w pełnym zakresie czasu pracy.
  • Dokładność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, wielozadaniowość, wysoka kultura osobista.
  • Mile widziani studenci studiów zaocznych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Profesjonalne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność.
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów zarządzającymi finansami przedsiębiorstw i... zapewniających im outsourcing kluczowych funkcji i procesów w tym zakresie.

Klienci:
Nasi klienci to przede wszystkim firmy intensywnie rozwijające się. W spółkach wdrażamy procedury i zarządzamy zmianami ukierunkowanymi na systematyczne zwiększanie efektywności prowadzonej przez przedsiębiorców działalności biznesowej.

Zespół:
Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści – dyrektorzy finansowi (CFO), główni księgowi, kontrolerzy finansowi oraz doradcy podatkowi. Oprócz bieżącego prowadzenia ksiąg rachunkowych, potrafimy dokonać kompleksowej analizy przedsiębiorstwa, a uzyskane wyniki połączyć z informacjami dotyczącymi spółki oraz jej otoczenia rynkowego i zarekomendować zarządowi konkretne rozwiązania.

Dla maksymalnego komfortu naszych klientów prowadzimy również kancelarię prawno-podatkową, co pozwala nam na rekomendowanie bezpiecznych, aczkolwiek jednocześnie nieszablonowych rozwiązań, każdorazowo zweryfikowanych pod względem bezpieczeństwa prawnego. Współpracujemy z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Dzięki temu skutecznie pomagamy naszym klientom w znalezieniu odpowiedniego dla ich działalności i potrzeb źródła finansowania.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Biuro / Dokumentacja