młodszy specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W związku z rozwojem naszego biura w Warszawie, aktualnie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 32186
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • obsługa Klientów w obszarze kadrowo-płacowym;
  • przygotowanie listy płac, rozliczanie umów zleceń;
  • obsługa płatnika - zgłaszanie i wyrejestrowywanie ZUA i ZWUA;
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych – zaświadczenia, umowy, aneksy, św. pracy, etc.);
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych, przygotowywanie listy do wypłaty, zgłaszanie i wyrejestrowanie do ZUS.

Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową pracowników;
  • wykształcenie min. średnie;
  • praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy;
  • skrupulatność i dokładność w działaniu;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferta:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji
  • wsparcie merytoryczne przełożonego i ekspertów Randstad
  • możliwość udziału w szkoleniach wprowadzających i w rozwojowych szkoleniach merytorycznych
  • umowa o pracę
  • świadczenia pozapłacowe