Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednie
  • Pakiet benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Zarządzanie danymi w systemach kadrowo-płacowych
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych
  • Ewidencjonowanie, nadzór i organizacja wstępnych oraz okresowych badań lekarskich

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials