Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania u przyszłego pracodawcy to:

  • Administrowanie dokumentacją kadrowo-płacową
  • Prowadzenie sprawozdawczości
  • Ewidencja kart pracy (wizyt u pacjentów)
  • Obsługa programu Symfonia, Płatnik
  • Telefoniczny kontakt z personelem medycznym
  • Współpraca z NFZ, GUS, ZUS, Urzędem Skarbowym
  • Bieżąca rekrutacja personelu medycznego

Praca na tym stanowisku czeka na Ciebie, jeśli:

  • Masz wiedzę z zakresu prawa pracy (z uwzględnieniem wszystkich bieżących aktualizacji)
  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w dziale kadr i płac (głównie z zakresu umów zlecenie)
  • Umiesz sprawnie posługiwać się programem Excel, a programy takie jak: Symfonia, SZOI i Portal Świadczeniodawcy nie są dla Ciebie obce (dodatkowy atut)
  • Umiesz swobodnie komunikować się z klientami

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy, dające możliwość wykazania się
  • Odpowiednie wdrożenie na stanowisko oraz dobrą i wspierającą atmosferę
  • Bezpośrednie zatrudnienie u Klienta
  • Dodatkowe bonusy, jak opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu i zmiany stanowiska na Specjalistę ds. kadr i płac

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Numer referencyjny: MSKiP/10/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.