Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Michael Page

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

POSZUKUJEMY OSOBY SKRUPULATNEJ, MERYTORYCZNEJ, CHĘTNEJ DO ROZWOJU W OBSZARZE KADR I PŁAC

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, części międzynarodowej Grupy z branży produkcyjnej, z siedzibą w miejscowości niedaleko Inowrocławia- Strzelno, Mogilno , PILNIE poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w samodzielnym rozliczaniu wynagrodzeń i w kwestiach kadrowych. Idealny kandydat posiada roczne doświadczenie pracy na stanowisku w dziale kadrowo płacowym, jest osobą pro aktywną i samodzielną. Atutem będzie znajomość specyfiki firmy produkcyjnej.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej dla ponad 100 osób: umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, akta personalne,
  • Rozliczanie zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych składowych wynagrodzeń,
  • Kontrola planów pracy i ewidencji czasu pracy,
  • Kontrola ważności zaświadczeń lekarskich i szkoleń BHP,
  • Tworzenie sprawozdań PEFRON i GUS,
  • Tworzenie sprawozdań do ZUS, US, oraz innych instytucji zewnętrznych,
  • Udzielanie informacji pracownikom w zakresie kadrowo płacowym,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość zagadnień kadrowych i płacowych,
  • Język angielski dobry w mowie i piśmie,
  • Samodzielność i pro aktywność w codziennej pracy,
  • Chęć rozwoju w obszarze kadrowo-płacowym

Oferujemy

Umowa o pracę

Przyjazna atmosfera pracy

Możliwość rozwoju

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Inowrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page