Młodszy specjalista ds. kadr i płac

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Zakres obowiązków:
• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, aneksy, porozumienia, grafiki czasu pracy itp.);
• Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
• Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym;
• Przygotowywanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy;
• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
• Administracja procesów płacowych Dla Klientów (fakturowanie i rozliczanie)
• Przygotowywanie rozliczeń podatkowych PIT;
• Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa pracy;
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi- sporządzanie deklaracji do ZUS, FUS, PFRON;
• Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów w zakresie HR i prawa pracy;
• Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
• Bieżące wspieranie zespołu w zadaniach związanych z obsługą pracowników;
• Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowo-płacowych;
• Archiwizacja dokumentów.

Wymagamy:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.rok;
• Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
• Mile widziana znajomość programu Optima;
• Chęć ciągłego pogłębiania swojej wiedzy;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny;
• Sumienność, zaangażowanie;
• Umiejętność planowania pracy własnej.

Oferujemy:
• Przyjazne środowisko pracy;
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
• Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych pod okiem specjalistów;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.