Młodszy specjalista ds. kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Numer ref. MKP/037/PSE

Warszawa

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Przygotowywanie list płac
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz płatności
  • Wspieranie pracowników działu w bieżących zadaniach
  • Kontakt z klientami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń, przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Elastyczny czas pracy i przyjazną atmosferę
  • Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności (np. szkolenia językowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials