Młodszy specjalista ds. kadr i płac (K/M)

AUDIT HR Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Pomoc w dokonywaniu rozliczeń i sporządzaniu deklaracji w zakresie ZUS, PFRON, GUS

• Obsługa kadrowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, zaświadczenia, skierowania, świadectwa pracy itp.)

• Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej

• Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia lekarskie)

• Współpraca z innymi działami firmy

• Archiwizacja dokumentów

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów niestacjonarnych)

• Mile widziane doświadczenie w dziale kadr

• Podstawowa znajomość prawa pracy

• Chęć nauki zagadnień związanych z rozliczaniem oraz ewidencją czasu pracy, rozliczeń oraz prowadzenia akt osobowych

• Prawo jazdy kat. B

• Samodzielność, odpowiedzialność za wyniki swojej pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335