ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Wrocław, Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe + premia frekwencyjna
  • Premie świąteczne
  • Praca w nowo powstałej firmie z szerokimi możliwościami rozwoju
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: wczasy pod gruszą, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. pół roku
  • Znajomość narzędzi jakościowych i rozwiązywania problemów
  • Znajomość norm jakościowych
  • Znajomość procesów obróbki metali (tłoczenie, prasowanie, zgrzewanie)
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe inżynieryjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i samodzielność w pracy

Zadania:

  • Codzienny nadzór nad jakością projektu i produktu
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcyjnych
  • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D)
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej i tworzeniu instrukcji pracy
  • Analiza problemów związanych z jakością produktu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy