Młodszy Specjalista ds. Jakości Danych

eStoreMedia Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis:

  • Stały nadzór nad procesem zbierania danych w systemie wewnętrznym firmy
  • Szukanie odstępstw i nieprawidłowości w zbiorach danych poprzez obsługę narzędzi opracowanych przez firmę
  • Konfiguracja kont użytkowników i zarządzanie prawami dostępów w wewnętrznym systemie firmy
  • Wsparcie w utrzymaniu i poprawianiu parserów (robotów sieciowych)

Wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność sprawnego zarządzania własnym czasem (praca przy wielu projektach jednocześnie)
  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych
  • Podstawowa umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim

Mile widziana:

  • Znajomość pojęć i terminologii z zakresu e-commerce
  • Sprawne poruszanie się w Internecie
  • Podstawowa znajomość HTLM np. umiejętność czytania kodu strony www – nie trzeba być

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży eCommerce
  • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole
  • Możliwość współpracy przy ekscytujących projektach dla największych marek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez eStoreMedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że eStoreMedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez eStoreMedia umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.”

* Prosimy o zapoznanie się z informacją eStoreMedia sp. z o.o.:

eStoreMedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, uprzejmie informuje, że zapewnia ochronę danych osobowych osoby, której dane dotyczą i których jest administratorem. Dane są przetwarzane przez eStoreMedia w zbiorze osób ubiegających się o pracę dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również podmiotom upoważnionym na podstawie zawartych przez eStoreMedia umów.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem.

Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prezentacja firmy

the expert in Digital Brand Intelligence.<br/><br/>eStoreMedia sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych