Młodszy Specjalista ds. IT - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. ITktóry zasili szeregi zespołu IT Helpdesk w Warszawie.

Młodszy Specjalista ds. ITMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżące wsparcie techniczne pracowników firmy w zakresie rozwiązywania problemów sprzętowych, systemowych, programów i aplikacji
  • przygotowanie sprzętu komputerowego dla nowych pracowników
  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
  • administracja i konserwacja sprzętu sieciowego i komputerowego
  • konfiguracja i rozbudowa sieci LAN

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w obszarze IT
  • praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem IT
  • podstawowa znajomość baz danych
  • dobra znajomość systemów z rodziny Windows, Windows Server, Linux
  • znajomość konfiguracji sieci LAN
  • znajomość Active Directory
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • solidność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim stażem na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.