Młodszy Specjalista ds. Inwestycji

Up-Telecom Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres pracy:
Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie wsparcie przy obsłudze procesu związanego z przygotowaniem inwestycji w branży telekomunikacyjnej w tym m.in.:
• pozyskiwanie lokalizacji pod planowane inwestycje
• asystowanie przy negocjacji umów najmu
• asystowanie przy kompletowaniu niezbędnej dokumentacji do pozwoleń administracyjnych

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie
• dobra znajomość obsługi komputera
• wysoka komunikatywność i kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Siedziba Spółki mieści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne