Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Młodszy Specjalista ds. HR

Wrocław, dolnośląskie

Getback S.A.

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych, biurami karier,
  • przygotowanie rekomendacji kandydatów,
  • przygotowywanie dokumentacji do zatrudnienia,
  • zarządzanie bazą kandydatów,
  • bieżące wsparcie Zespołu w prowadzonych projektach HR.

Od kandydatów oczekujemy:

  • m.in. rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w Doradztwie Personalnym lub Agencji Pracy Tymczasowej,
  • bardzo dużej samodzielności,
  • nastawienie na realizację zadań,
  • bardzo wysokich umiejętności komunikacyjnych,
  • zaangażowania i entuzjazmu przy realizacji powierzonych zadań.

Pracując w GetBack S.A. zyskasz:

  • stabilne warunki zatrudnienia w odnoszącej sukcesy organizacji finansowej
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy)
  • możliwość długofalowego rozwoju zawodowego
  • dostęp do pakietu profesjonalnych szkoleń i coachingów
  • partnerską atmosferę pracy z doświadczonymi profesjonalistami
  • realizacja ambitnych zadań i realny wpływ na funkcjonowanie spółki
  • atrakcyjną lokalizację pracy.

Nowa spółka windykacyjna poszukuje kandydatów/kandydatek do pracy

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Human Resources , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Administracja i sekretariat , Praca Administracja biurowa