Młodszy specjalista ds. HR i prawa pracy

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1129566

Jeżeli znasz polskie prawo pracy, posiadasz doświadczenie z zakresu HR i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie logistycznej zaaplikuj do nas!

Opis stanowiska:

Wybrany kandydat będzie częścią zespołu HR podlegającego bezpośrednio Business Managerowi. Młodszy specjalista będzie zapewniał codzienne operacyjne wsparcie HR pracownikom i menedżerom, udzielał wskazówek odnośnie polityki kadrowej i pomagał nowym pracownikom w procesie onboardingu. Pracownik będzie również zaangażowany przygotowywanie analiz i raportów HR, bieżące zarządzanie pracownikami i zapewnienie zgodności procesów z przepisami we współpracy z innymi członkami zespołu.

Wymagania:

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku (2-3 lata) i być zaznajomiony z polskim prawem pracy oraz przepisami i procesami HR. Atutem będzie doświadczenie w pracy ze starszymi HR specjalistami lub menedżerami. Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego jest wymagana.

Co oferujemy?

Oprócz stanowiska w szybko rozwijającej się, międzynarodowej organizacji, pracownik otrzyma atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, vouchery na posiłki). Dodatkowo dla każdego pracownika oferowane jest dofinansowanie do rozwoju zawodowego!

Zaaplikuj teraz!

Jeżeli uważasz, że jest to pozycja dla Ciebie prześlij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland