Młodszy specjalista ds. gospodarowania odpadami

Remondis Sp. z o.o.

Warszawa, Zawodzie 18, mazowieckie

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 34 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny już od 26 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w blisko 50 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem na rynku polskim obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w centrali w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Zawodzie 18

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz wpisywanie danych do systemu BDO (Baza danych odpadowych)
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z odbiorem odpadów w tym Kart Przekazania Odpadu,
  • Współpraca z działem logistyki. transportu oraz ochrony środowiska
  • Wsparcie w pracy innych działów
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum wykształcenie średnie związane z ochroną środowiska lub gospodarką odpadami,
  • Jesteś skrupulatny, odpowiedzialny
  • Jesteś samodzielny, umiesz pracować w zespole
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Chcesz pracować w trybie zmianowym 6.00- 14.00 ; 14.00 – 22.00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o nadsyłanie CV
klikając w przycisk aplikuj.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.