POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Bydgoszcz / teren budów POLAQUA

Numer referencyjny: PA/FIN/BYDGOSZCZ

ZADANIA:

  • współpraca przy przygotowywaniu raportów finansowych kontraktu
  • współpraca przy rozliczaniu kontraktów inwestorskich i podwykonawczych
  • obsługa systemu finansowo-księgowego
  • bieżące monitorowanie kosztów i budżetu budowy
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz budowami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe – ekonomiczne, finansowe
  • dyspozycyjność oraz mobilność na terenie całej Polski (po zakończonym kontrakcie na budowie w Bydgoszczy zaproponujemy przeniesienie na inną budowę)

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • znajomość zagadnień związanych z księgowością, prawem gospodarczym, przepisami dotyczącymi podatków itp.
  • znajomość języka angielskiego bądź hiszpańskiego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • praca w sprawdzonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.